سلام بچه ها این چند وقتی رو که چیزی ننوشتم دو تا علت داشت یکی اینکه خبری نبود ، دوم اینکه یه مقدار سرم شلوغ بود . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اما تیم ملوان که در حال حاضر مشغول گذراندن دوران تمرینات بدن سازی میباشد . خود را برای حضور در تورنمنت همدان اماده میکند . این بازیها چهار جانبه میباشد و از تارخ 23 تا 28 تیرماه با حضور تیمهای ملوان ، ذوب اهن و دو تیم از شهرستان همدان برگزار میشود .

ملوان بعد از پایان این تورنمنت چهار جانبه چند دیدار دوستانه را برابر تیمهای لیگ برتری برگزار خواهد کرد تا کم کم برای لیگ برتر اماده شود .

سه بازیکن شمالی تیم تراکتور سازی به نام های نظر محمدی ، محمدیانی و حسینی با دریافت رضایتنامه به تیم ملوان انزلی پیوستند .

نظر محمدی  در فصل گذشته لیگ ازادگان یکی از چهره های موفق تیم تراکتور سازی بود . نظر محمدی با این که در پست دفاع این تیم بازی میکرد اما عنوان بهترین گلزن این تیم رو بخودش اختصاص داده بود امیدواریم که او در ملوان هم بتواند این سیر صعودی را ادامه دهد .

ضمننا ناخدا سازمند هم از مدير عاملی ملوان برکنار شد و يه پست ديگه رو گرفت و به احتمال زياد دريا دار محتاج  به جای ناخدا ايفای نقش کنه . بچه ها سرم خيلی شلوغه به زور به روز ميشم .

جمعه به خيليها بايد لينک بدم . يکيش اين پايينيه است فعلا بابای . 

ایراندوستان

 

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
بابک

سلام...من اولين باره که ميام اينجا بلاگ جالب و پرمحتوایی دارید بهتون تبريک ميگم...پيش من هم بياييد خوشحال ميشم...مرسی بابک

مهدیه

وبلاگ جالبی داری موفق باشی

احسان کالچو

سلام خوبيد؟ وبلاگ فوتبال ايتاليا هر روز آپديت ميشه، بدون استثنا. اميدوارم که بتونم با شما همکاری داشته باشيم. لطفا نظرتون رو راجع به تبادل لينک بگيد. موفق باشيد.

ali

سلام ... عزيزه دلمی شاهين جون......يک سر به سايت من هم بزن .... پشيمون نميشی........I LOVE YOU SO MUCH