مسعود پنجه طلا

سلام بچه ها

مسعود پنجه طلا کابوس خلیفه اصل :

گرفتن پنالتی اون هم در دقیقه 93 تنها از مسعود پنجه طلا بر میاد . مسعود که در اواسط فصل گذشته تا به امروز با تزلزل در میادین حاضر شده بود در مقابل فولاد خوزستان و در غیاب دروازه بان جوان و جسور ملوان علی حسنی صفت نشون داد که هنوز هم میشه روی مسعود پنجه طلا برای حراست از دروازه قوهای سپید خزر حساب باز کرد .

برای علی انزلی چی و مسعود پنجه طلا آرزوی موفقیت میکنیم ... دو تیم ملوان و فولاد در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که به امتیازات دیدار چشم دوخته بودند . بازیکنان جوان ملوان جسورانه در میدان حاضر شدند . از خطرناک ترین موقعیت های این دیدار میتوان به پنالتی دقیقه ۹۳ تیم فولاد روی دروازه ملوان اشاره کرد که توسط غلامعلیزاد دفع شد .

تیم اخلاق یا خشن ترین تیم لیگ ، چه فرقی میکند :

باشگاه ملوان انزلی در تمام ادواری که در لیگ برتر حضور داشته  با اقتدار عنوان تیم اخلاق و بازی جوانمردانه رو به خودش اختصاص داده . آیا تا به حال فدراسیون فوتبال یک تقدیر نامه خشک و خالی به باشگاه ملوان ارسال کرده ؟؟؟!!!

غیر از این بوده که در عجیب ترین رای کمیته انضباطی فدراسیون قبلی این باشگاه حتی به عنوان تیم مهمان نیز با جریمه مواجه شده ؟!

توی لیگی که قراره مثل یک گلادیاتور با یه سپر و یک شمشیر به جنگ با سربازان زره پوش رومی بری دیگه فیر پلی چه مفهومی داره . این قدر کارت میگیریم تا داورها رو از رو ببریم .

(( فدراسیون فوتبال ایران باشگاه ملوان رو به خاطر دریافت بیش از چهار اخطار در یک مسابقه جریمه کرد ))

یه وبلاگ جدید ملوانی :

بله اینم وبلاگی که توسط سیاوش عزیز از تهران به روز میشه ... از دستش ندین با دوتا مطلب توپ شروع به کار خودش رو اعلام کرده :

www.siavash-f.persianblog.ir

بچه های ملوانی لینک به سیاوش عزیز فراموش نشه ها ...  راستی یه خبر داغ دیگه ، دوست عزیزم سروش ملت پرست هم به زودی به جمع وبلاگ نویسان ملوانی اضافه خواهد شد . منتظر باشین ...

انزلی در انتظار شکست صباباتری تهران  :

  

۲۶/۸/۸۵ ( جمعه )

ورزشگاه تختی بندر انزلی

ملوان بندر انزلی ـ صباباتری تهران

محمد احمدزاده اینبار برای رسیدن به یک رتبه درخور نام ملوان به مصاف صبا خواهد رفت . برای ملوان و ممی آرزوی موفقیت میکنیم .

"اسماعيل اردلان" و "بيژن طاهري" روز شنبه از كادر فني تيم فوتبال صبا باتري تهران كنار گذاشته شدند.

به امید شکست صبا باتری ...

فعلا بابای .

به گزارش باشگاه صبا باتري، به‌زودي دو مربي خارجي و يك مربي داخلي، "محمدحسين ضيايي" را براي هدايت تيم فوتبال اين باشگاه ياري خواهند كرد.

همچنين جلسه معارفه سرمربي جديد تيم فوتبال صبا باتري تهران عصر شنبه با حضور سردار "شهرياري" مديرعامل اين باشگاه در ورزشگاه نوبنياد برگزار شد.

در اين جلسه، ضيايي با بيان اينكه تيم فوتبال صبا باتري پتانسيل‌هاي فراواني براي حضور مقتدر در ليگ برتر دارد، تصريح كرد : به هيچ وجه جايگاه اين تيم در رتبه سيزدهم جدول رده بندي نيست.

سرمربي جديد تيم صبا باتري گفت : مي‌توان با همدلي و تمرينات مداوم مكان خوبي را در پايان نيم فصل نخست ليگ برتر به خود اختصاص داد.

تمرينات تيم فوتبال صبا باتري تا روز پنجشنبه هفته جاري در ورزشگاه فوق ادامه خواهد يافت و سپس براي ديدار با ملوان عازم انزلي مي‌شود.

باشگاه صبا باتري پيش از اين اعلام كرده بود فرهاد كاظمي سه‌شنبه شب پس از شكست اين تيم مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته نهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران از سمت خود استعفا كرد.

فعلا 08.gif...

 

/ 2 نظر / 14 بازدید
اشکان

سلام اقا شاهين . خسته نباشين از خوندن وبلاگ شما هم هميشه لذت ميبرم لينکتون کردم و صميمانه منتظر کمک ها و راهنمائی هاتون هستم