سلام...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

انگار همین دیروز بود که میزدیم تو سر و کله هم و با وبلاگهای یزدی کل کل داشتیم . اما چه زود گذشت . یادمه همش منتظر بودیم صبا باتری بازیهاش رو نبره یا یزدیها که این اخریه بد جوری ما رو اذیت کرده بودن  وا  بدن تا ملوان بتونه صعود کنه و دوباره به لیگ برتر برگرده .

مثل یه چشم بهم زدن گذشت ... . حالا ملوان تو لیگ برتره ، ملوان لیگ رو خوب شروع کرده ، همین باعث شده خیلی ها دوباره دسته ها ، گروهها و شخصها رو ول کنن وفقط به ملوان فکر کنن . از بعد از انقلاب این ملوان کم حاشیه ترین ، بی سر و صدا ترین تیم ملوانه .

تیمی که دیگه بوی سیاست نمیده ، تیمی که بعد از بیست سال دوباره داره نفس میکشه . این تیم نیاز به حمایت داره ، نباید اجازه بدیم این وضعیت دوباره تغییر کنه ، باید همه از نصرت خان حمایت کنیم باید این حرکت حفظ بشه و ادامه داده بشه .

ملوان به ذوب اهن باخت . این اتفاق قابل پیش بینی بود . سبک بازی دو تیم کاملا با هم متفاوته ، ذوب اهن تیم سرد ، با حوصله و فرصت طلبه و بر عکس اون ملوان یه تیم جوان ، جنگنده  و خستگی ناپذیره که در بدترین شرایط هم دست به ضد فوتبال نمیزنه .

ملوان در خانه حریفان هم برای برد به میدان میره ، این کار قشنگیه که ملوان انجام میده ، اما بچه ها نباید از همان ابتدا بی مهابا به دربازه تیمی مثل ذوب اهن حمله میبردند تیمی که اکثر حملاتش بر پایه ضد حمله است .

این تیم با یک برد حتی با یک گل راضیه و حتی در خونه هم بعد از پیش افتادن بازی رو میبنده تیمی خسیس که مربی کار بلدی چون کربکندی رو داره .

ملوان در همان دقایق ابتدایی یک گل قشنگ خورد گلی که با چاشنی شانس هم همراه بود تا شیرازه تیم از هم بپاشه و گل دوم را هم چندی بعد در همین نیمه دریافت کنیم تا ذوب اهن در لاک دفاعی فرو بره و زاینده رود بر کله کچل کربکندی بوسه بزنه و او با دمش گردو بشکونه .

راستی صد و سی انزلی چی با اتوبوس به اصفهان رفتن تا ملوان غریب نباشه ، اونهایی که تماشاچیای ملوان رو دیدن میدونن این صد و سی تا به اندازه به اندازه ده هزار نفر از تیمشون حمایت میکنن . دمشون گرم خدایی

ملوان تا رده ششم جدول پایین اومد . اما گذشته رو باید فراموش کرد ، ملوان یک بازی حساس برابر فولاد داره که در صورت پیروزی میتونیم دوباره اوج بگیریم .

ورزشگاه انزلی رو باید مثل بازی با فجر پر کنیم ، باید همه دست به دست هم بدیم و ورزشگاه را قتلگاه تیمهای دیگر کنیم .

قوی سپید خذر

فعلا بابای03.gif10.gif

 

/ 5 نظر / 2 بازدید
علی

سلام شاهين جان مطلبت خيلی قشنگ بود اميدوارم که مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلوان بتونه فولاد رو با نتيجه پر گل ببره و به اوج قدرته خودش برسه.فدات شم.بـــــــــــــــــای.علی.

علی طوفانی

سلام غايب خان.کوشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي؟بيا ديگه.فدات شم

علي 2 آتيشه

سلاااام داش شاهين گل خودمممم.....بابا خيلی خيلی کلاس بالا نوشته بودی دمت گرم....ايشاا... توی انزلی پوست فولاد رو ميکنين....کرتيم...تی فدا...فعلا

آرمین پرسپولیسی

سلام . به من سر نمی زنی . حال کردی پرسپوليس اس اس رو سوسک کرد . قـــــــــــــــــــــــــــــــرمــــــــــــــــــــــــــــــــزته