زمان جدايی از نيروی دريايی فرا رسيده ...

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام بچه ها .

تیم ملوان موفق شد تیم شموشک نوشهر رو در انزلی با یک گل شکست بده تا به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کنه . گل ملوان توسط غلامی بازیکن جوان ملوان به ثمر رسید . ضمنا این بازی دو اخراجی داشت که اولین اخراجی در دقیقه شصت روی حرکات بچه گانه خاوندی نسیب ملوان شد .

 

مطلبم توی روزنامه البرز چاپ شد 04.gif

 به صورت عکس براتون ميزارم ببينين يعنی بخونين 03.gif

 

زمان جدایی فرا رسیده است 1

زمان جدایی فرا رسیده است 2

زمان جدایی فرا رسیده است 3

 

استعفای نصرت ایراندوست :

 

بلاخره عمو نصرت هم جلوی سیاستهای غلط نیروی دریایی ایستاد ، تا این فرضیه رو که عمو نصرت اقتدار بهمن خان رو نداره رو رد کنیم .

عمو نصرت اینبار به حق و برای تغییر روابط و مواضع نیروی دریایی ایستادگی کرد . استعفای عمو نصرت با حمایت تمام هواداران واقعی ملوان همراه شده و از سویی این تهدید به کناره گیری با همراهی بازیکنان ملوان همراه شده که همگی تهدید به کناره گیری از لیگ کرده اند .

 

اما حال بهترین فرصت است تا یکبار برای همیشه ملوان را از چنگال نیروی دریایی رها کنیم . دیگر استعمار کافیست . دیگر نباید اجازه دهیم در حق فوتبال بندر اجحاف شود . در دوره زمانه ای که این فوتبال کثیف بی پولی و نداری سرش نمیشود و استانهایی که قدمت فوتبال در آنها دو رقمی نشده برای خود اعتبار میخرند ، نیروی دریایی علاوه بر ضربه سنگین و جبران ناپذیر بر پیکره ملوان در این اواخر در حال بازی با احساسات پاک هواداران خانواده بزرگ ملوان است .

اما بعد از سالها تحمل غمنامه ملوان تحت پوشش نیروی دریایی و غربت قوی سپید !!! اینبار بیایید بعد از سالها با جدایی از نیروی دریایی و بازگشت قوی سپید به صاحبان اصلی اش بار دیگر پرواز را در اسمان لیگ ترسیم کنیم ... پس ای قوی سپید پرهایت را دوباره باز کن زمان رهایی فرا رسیده است ...

 

 

وبلاگ افراطيها مجددا اپديت شد از دست ندينش ===> کليک کن

 

/ 5 نظر / 16 بازدید
ALi

سلام ابای دمت گرم .. مطالب چالبی نوشتی!!

سهيل خان

سلام شاهين خبرنگار !!! ۱ - خبرگزاری ملوان کارش رو شروع کرد . ۲ - لوگوی خبرگزاری ملوان رو عوض کن ۳- با توجه به شروع به کار خبرگزاری ملوان وبلاگ سهيل خان از اين به بعد با موضوعات متفاوت و با تنوع بيشتری کار ميکنه . ۴- خسته نباشی ۵ - خدا قوت

amosibilo

سلام آبای عزيز من . حال و احوال ؟

آرمین

سلام شاهين جان خوب الو البرز رو قرق کرديا راستی سروش ملت پرست از کی اومده تهران چقدر ميشناسيش !!!

رضا1

اقا شاهين عالي بود