سلام بچه ها <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ملوان بندر انزلی موفق شد در تهران ، پرسپولیس رو شکست بده . همونطور که میدونین دو دستگاه اتوبوس از تماشاگران از انزلی برای دیدن این بازی به تهران اومدن عده زیادی از هواداران با توجه به اینکه ملوان مصدومین زیادی داشت از سفر به تهران صرف نظر کردند .

در واقع همگان با وضعیتی که ملوان با ان روبرو بود امیدی به پیروزی ملوان نداشتند . اما بازیکنان با تعصب ملوان با دوندگی و رشادت موفق شدند در تهران پرسپولیس رو شکست بدهند و با کسب سه امتیاز با ارزش 5 امتیازی شوند .

راستش من هم میخواستم برم ورزشگاه اما چون اکثر رفیقهام پرسپولیسی بودن و من هم نمیتونستم قاطی پرسپولیسیها به تشویق تیمم بپردازم قید ورزشگاه رو زدم . امیدوارم جاوید هم منو ببخشه ، اخه جاوید جزع کسانی بود که برای حمایت از ملوان به تهران اومده بود .من شب قب ل بهش قول دادم که برم ورزشگاه تا از نزدیک جاوید رو ببینم اما نشد.

ملوان در این بازی با درخشش حسینی و غلامعلی زاد تونست پرسپولیس رو از پا در بیاره . این دو بازیکن از بهترینهای ملوان بودند . ملوان که با 5 مصدوم و یک محروم به تهران اومده بود . در اخرین لحضات قبل از سفر به تهران خاوندی بهترین بازیکن هفته قبل خود را که به عنوان یکی از پدیده های هفته انتخاب شده بود رو به علت مصدومیت از دست داد .

یحیی نژاد با دماغ بسته به میدان رفت و اتفاقا روز نسبتا خوبی رو هم داشت . غلامعلی زاد در واقع بهترین بازیکن ملوان بود . غلامعلی زاد غیر از گلی که دریافت کرد در دیگر دقایق بازی بسیار عالی ظاهر شد و در تمامی خروج های خودش موفق عمل کرد تا پرسپولیس ناکام بمونه .

غلامعلی زاد با گرفتن یک پنالتی از رهبری فرد باعث شد تا رهبری فرد ناکام هفته لقب بگیره . بهروز در این بازی گل اول ملوان روی سانتر زیبای قربانی به ثمر رسوند و بعد هم یک پنالتی رو در دقایق پایانی از دست داد تا پرسپولیس حتی نتونه یک مساوی کسب کنه .

سوبل مربی المانی پرسپولیس در لحظات برتری پرسپولیس دائم در کنار زمین راه میرفت و مثلا دستوراتی را به بازیکنان یاد اوری میکرد . اما بعد از عقب افتادن پرسپولیس ساکت روی نیمکت نشست .

سلطان چشم ابی پرسپولیس با چهره ای برافروخته که اشک هم در ان حلقه زده بود . تمام خاطرات دهه 60 را زنده شده دید .

نصرت ایراندوست مربی خوب ملوان بازی رو محتاتانه اغاز کرد و این باعث شد پرسپولیس حملات زیادی رو روی دربازه ملوان ترتیب بده که در نهایت باعث شد پرسپولیس نیمه اول رو 1-0 از ملوان جلو بیفته اما در اخرین دقایق نیمه اول و نیمه دوم ملوان احتیاط رو کنار گذاشت تا همای سعادت رو دوش جوانان انزلی چی بنشیند .

الان که دارم این مطلب رو براتون مینویسم . دارم در کمال ارامش اهنگ فرامز اصلانی رو گوش میدم . البته همچین هم در ارامش مطلق نیستم چون محله ما نیمه شعبون برای تعجیل در ظهور اقا امام زمان بساط رقص و ... جوره . خدا خودش بخیر کنه تازه بندریش کردن حالا کار به لزگی و تکنو هم میکشه .

یورش بچه های ملوان به بالا های جدول رو بهمتون تبریک میگم این عکس رو هم از مناره تقدیم میکنم به همتون .

تا بعد بابای .

قوی سپید خذر سالار لیگ برتر

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
علي 2 آتيشه

سلااااااااام ...اول..... شاهين جوووووووووونم مبارككككهههههه...واقعا حال كردم بردين...موفق باشين.

شهرام

سلام شاهين جونم . زنده باد بندر پهلوی و هر چی پهلويچيه و زنده باد ملوان .

MarjaN

سلام.شما فقط بلدين تيمای بزرگو ببرين و دل بسوزونين؟؟؟؟

vahid mariner

قوی سپيد ۳ فجر سپاسی .تیم بزرگ ياتیم کوچک فرقی نمی کند. ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــران ملــــــــــــــــــــــــــــــــــوان

Hamidiyan

سلام وبلاگ جالبی دارید/ به سايت ما سري بزنید ۰ًٍٍ